Ten Program Uchroni Cię Przed Karami

RODO

I Podniesie Kwalifikacje Twoich Pracowników.
9 lat
Doświadczenia
700
Wykonanych Audytów
1500
Godzin Szkoleń
100%
Zadowolonych Klientów
"Praktyczne przykłady w łatwy sposób pomogły zrozumieć uczestnikom problematykę związaną z tematem przewodnim.
Prowadzący przygotował oraz przeprowadził szkolenie, wykazując się przy tym wzorową starannością oraz profesjonalizmem."
Homag Polska Sp.z o.o.
Klient Audytu i Szkoleń
"Spostrzeżenia i uwagi audytorów w znacznym stopniu pomogły podnieść poziom bezpieczeństwa w naszej firmie.
Przeprowadzone szkolenia dodatkowo pozwoliły na pogłębienie wiedzy naszych pracowników."
Samat Polska Sp. z o.o.
Klient Szkoleń

Kim jest Marcin Polit?

Ma 39 lat i jest właścicielem IT Auditor sp. z o. o., która od niemal 10 lat świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa informacji
 • Marcin jest audytorem ds. bezpieczeństwa informacji (audytor wiodący ISO/IEC 27001) i z pasją od wielu lat pomaga różnym organizacjom zmniejszać ryzyko zagrożeń dotyczących danych.
 • Przeprowadził setki szkoleń dla kilku tysięcy uczestników a od 2011 roku pełnił także rolę Administratora Bezpieczeństwa Informacji dla instytucji z sektora finansowego, produkcyjnego i usługowego.
 • ​Do dzisiaj oprócz audytów ISO 27001 skutecznie przeprowadza analizę zgodności przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych w organizacjach i nadal opiekuje się kilkunastoma organizacjami jako Inspektor Ochrony Danych.
 • ​Oprócz działalności biznesowej wspomaga organizacje pożytku publicznego.
 • Prywatnie to niespokojny duch, który uwielbia podróżować, eksperymentować, przemierzać górskie szlaki. Kocha przyrodę i unika tłumu i zgiełku.
 • ​Mocno wierzy, że poczucie bezpieczeństwa jest podstawową potrzebą każdego człowieka i organizacji, która pomaga na drodze do szczęścia i spokoju.

DLACZEGO SZKOLENIE ONLINE?

Dlatego, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.  Przeprowadziliśmy kilkaset szkoleń stacjonarnych i zauważyliśmy, że kursy online mają mnóstwo zalet, docenianych przez naszych klientów: 

 •  Ucz się kiedy chcesz, gdzie chcesz - Zaplanuj dzień tak jak Ci wygodnie.  Szkolenia online pozwalają Ci na przejęcie kontroli nad swoim planem dnia i zachowanie balansu między codziennymi obowiązkami a ciągłym rozwojem
 • 14 tygodniowy program nauki - Szkolenie z maksymalnym skupieniem na merytoryce.
 • Wiedza dostępna 24/7 - Otrzymujesz dożywotni dostęp do kursu. Zapomniałeś czym jest czynność przetwarzania? Po prostu wracasz do odpowiedniej lekcji. Nie musisz przekopywać się przez stosy notatek ze szkolenia. Cała wiedza w jednym miejscu 
 • Eksperci na wyciągnięcie ręki - Na prywatnej grupie MASTERMIND nasi eksperci rozwieją Twoje wątpliwości. 
 • Wynieś więcej ze szkoleń stacjonarnych - Posiadając wiedzę po skończeniu kursu online, możemy się skupić na Tym, co dla Ciebie najważniejsze. Podczas szkoleń stacjonarnych możemy lepiej odpowiedzieć na wyzwania związane z ochroną danych osobowych w Twojej firmie.  Oszczędzasz czas i pieniądze
KOMPLEKSOWY PROGRAM
Otrzymasz kompendium wiedzy na temat RODO
Zaplanowaliśmy dla Ciebie kompleksowy program szkolenia. Wiele godzin nagrań, które przechodzisz w swoim tempie, kiedy chcesz, gdzie chcesz. To ty decydujesz kiedy się uczysz. Wiedza dostępna dożywotnio, 24/7, elastycznie tak jak lubisz. 
SZABLONY I WZORY
Pomożemy Ci wypełnić najważniejsze dokumenty 
Poza dostarczeniem szablonów i wzorów niezbędnych dokumentów, pomożemy Ci je wypełnić. Dowiesz się jaki jest cel stworzenia konkretnego dokumentu, jak go wypełnić w Twojej firmie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. 
PRYWATNA GRUPA MASTERMIND
Dołączysz do aktywnej społeczności
Tylko uczestnicy kursu otrzymują dostęp do prywatnej grupy MASTERMIND. Nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie w ciągu 24h. Dołącz do przedsiębiorców, którym zależy na bezpieczeństwie danych klientów. Wymieniaj się doświadczeniami. Ucz się od najlepszych i z najlepszymi

Szkolenie zawiera:

+ ponad 30 lekcji z praktycznymi informacjami

Instrukcje jak wypełnić najważniejsze dokumenty (z wzorami dokumentów)

To wszystko i wiele innych

Dostosowane do Twojej Organizacji

Czy jest inna droga?

Tak! Możesz prześledzić tysiące stron aktów prawnych, przeczytać kilkaset książek z zakresu bezpieczeństwa danych, spędzić tygodnie na eksperymentowaniu z różnorakimi rozwiązaniami i śledzić na bieżąco zmiany w prawie i technologii. Może uda Ci się stworzyć odpowiednie procedury metodą prób i błędów.

Część z nich może Cię kosztować setki tysięcy złotych.

Jaka jest cena Programu?

 • Szkolenie:  RODO w Twojej firmie - Wartość: 3000 zł
 • ​Szablony dokumentów wraz z omówieniem i instrukcją - Wartość: 2500 zł
 • ​Analiza Twoich dokumentów - Wartość - 1000 zł
 • ​Dożywotni dostęp z Aktualizacjami - Wartość: 1000 zł
 • LIVE Q&A z Marcinem - Wartość: 1000 zł (TYLKO W EDYCJI V.I.P.)
 • ​​Dostęp na żądanie - 24/7 - BEZCENNE
 • ​WAŻNE: Tylko w edycji V.I.P. prace domowe będą analizowane przez Marcina. W kolejnych edycjach będzie to realizowane przez jego zespół.

Standardowo cena takiego programu to około 7500 zł

TYLKO TERAZ CENA SZKOLENIA TO

1000 zł

Program dostępny za:

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

Gwarancja Satysfakcji

Znamy wartość tego programu i jesteśmy pewni jego jakości. Przygotowaliśmy materiały tak, aby dały 10x więcej wartości, niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres biuro@itauditor.pl i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni. 


Transkrypcje kursu

Wszyscy jesteśmy równi. 
Z myślą o osobach głuchoniemych i niedosłyszących postanowiliśmy przygotować transkrypcję i napisy całego kursu. 
Wszystkie lekcje, prace domowe, komunikacja z ekspertami będzie dostępna w formie tekstowej. Nagrania z sesji Q&A również będą spisywane i udostępniane na stronie kursu. Transkrypcje będą dostępne dla wszystkich uczestników kursu.
Czy mogę otrzymać ten kurs dożywotnio?
TAK. Wszystkie materiały będą dostępne do Ciebie tak długo, jak Akademia będzie istnieć. Materiały też będą aktualizowane.
Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?
Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Co tydzień udostępniamy Ci jeden lub więcej modułów.
Co, jeśli nie jestem zadowolony z kursu?
Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na marcin.polit@itauditor.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.
Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?
Potrzebujesz podążać za moimi krokami. Pokażę Ci wszystko od A do Z
Jak dołączyć do spotkań online?
O wszystkim dowiesz się w programie. Spotykamy się LIVE wraz z uczestnikami kilku innych szkół raz w miesiącu. Zajęcia trwają zazwyczaj 2-3 godziny. Informacje o spotkaniu otrzymasz mailem lub dowiesz się o nich w grupie.
Potrzebuję ładną i polską fakturę. Czy ją dostanę?
Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą Fakturownia, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.
Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?
Napisz na adres email: marcin.polit@itauditor.pl
Copyright @ 2020 - IT Auditor Spółka z o. o.
Powered By ClickFunnels.com